O spoločnosti


Sport Travel – Partner všetkých náročných

Šport je fenomén, ktorý spája milióny ľudí po celom svete. 

Z osobnej skúsenosti vieme, že fanúšikov kvalitného športu je na Slovensku mnoho. A preto veríme, že už nebudete musieť doma snívať pred televíznym prijímačom o tom, aké by bolo super byť priamo na štadióne a sledovať to nazivo. 

Naša spoločnosť sa zaoberá cestovaním za najlepším športom od roku 2007. Za obdobie viac ako 4 rokov sme mali možnosť presvedčiť našu mnohopočetnú klientelu, že sme profesionáli, ktorým ide v prvom rade o spokojnosť a maximálne pohodlie našich zákazníkov. V 99% prípadov sa nám doteraz podarilo vždy doručit vstupenky na najžiadanejšie zápasy v rámci celého sveta ešte s dostatočným predstihom odchodu klienov na podujatie tak, aby boli ušetrení od stresu s odovzdávkou, alebo doručením vstupeniek až na hoteli. Veríme, že z našej bohatej ponuky si vyberie každý milovník kvalitného športu a vždy sa k nám s radosťou vráti. 

Ponúkneme Vám vstupenky na najprestížnejšie športové akcie: MS a ME vo futbale, Champions League, Európsku Ligu, Primera Division, Premier League, Bundesligu, Roland Garros, Wimbledon, US Open, MS v šipkách, NHL, NBA a vlastne na všetko o čo nás požiadate..."Ušijeme" Vám na mieru akýkoľvek zájazd podla Vašich predstáv! 

SPORT TRAVEL = 3S... SERIÓZNOSŤ, SPOKOJNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ.